Iran Music Cup Registration Music World League LLC

تمامی قوانین و مقررات جام موسیقی ایران در مورد اطلاعات ارسالی، مورد قبول من و اعضای تیم می باشد.

Support پشتیبانی

- توجه کنید برای شرکت در جام موسیقی ایران، شما باید در قالب یک گروه موسیقی باشید.

- اینکه در زمان تکمیل این فرم گروه شما چند نفر باشد، اهمیتی ندارد اما تا روز مصاحبه آنلاین، گروه شما باید حداقل 12 نفر عضو داشته باشد. بنابراین از زمان تکمیل فرم در تدارک ایجاد چیدمان برای گروه خود باشید.

- به ازای هر نفر عضو گروه، کمک هزینه رفت و آمد و اسکان پرداخت می شود که کاملا کافی و در بعضی مواقع بیش از نیاز گروه هاست.

- برنامه ششمین جام موسیقی ایران، از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

- لطفا پس از تکمیل این فرم، و دریافت ایمیل تایید، به آدرس ایمیلی که در این فرم مشخص کرده اید، حداکثر تا 20 روز پس از پایان مهلت ثبت نام، منتظر تعیین زمان مصاحبه آنلاین خود باشید. و یا اخبار جام موسیقی ایران را از صفحه اینستاگرام iranmusictalet و همچنین صفحه اینستاگرام لیگ جهانی موسیقی musicworldleague دنبال کنید.

- همچنین می توانید از بخش خبر وبسایت لیگ جهانی موسیقی، در انتظار زمان مصاحبه ها و دیگر خبر ها باشید.

- ششمین دوره جام موسیقی ایران، با تهیه و تولید مسابقات استعدادیابی موسیقی ایران و همکاری لیگ جهانی موسیقی در 4 بخش فیلمبرداری می شود. تیم ها می بایست امتیاز کافی برای ورود به هر بخش از مسابقه را دریافت کنند تا امکان صعود به مرحله بعد را داشته باشند.

- قوانین مسابقات و کتابچه آئین نامه جام موسیقی ایران، پس از مصاحبه با سرپرست تیم ها و انتخاب تیم های نهایی برای شرکت در ششمین جام موسیقی ایران، برای آنها ارسال می شود تا از نحوه برگزاری مسابقات و قوانین آن اطلاع داشته باشند.

جام موسیقی ایران